M-účetnictví

M-účetnictví

OSVČ - ceník služeb 2024

NEPLÁTCI DPH

Daňové přiznání k dani z příjmů fyzických osob pro OSVČ

cena je včetně přehledů pro zdravotní pojišťovnu a správu sociálního zabezpečení

Vše již za:

0

Přípravu daňového přiznání s Vámi zvládneme připravit z pohodlí ONLINE. Nemusíte nikam chodit a ztrácet čas zbytečným cestováním! Jakmile budete mít podklady pro přípravu daňového přiznání pohromadě, tak nám je jednoduše zašlete v jednom e-mailu na adresu info@m-ucetnictví.cz

Příprava daňového přiznání může být složitá. Často se stává, že se na něco jednoduše zapomene. Připravili jsme si proto pro Vás jednoduchý daňový dotazník, kde si můžete veškeré potřebné podklady projít. Dotazník naleznete ZDE! Případně Vám ho na požádání zašleme na Váš e-mail ve formátu DOC nebo PDF. 

Nejpozději do 3 pracovních dnů bude Vaše přiznání připraveno, pokud budou předány veškeré potřebné posklady.

V roce 2024 je termín pro podání papírového daňového přiznání k dani z příjmů fyzických osob nejpozději do 2. dubna 2024. My Vám dokážeme podat daňové přiznání ONLINE, tento termín se Vám prodlouží a přiznání bude možné podat v řádném termínu až do 2. května 2024. Nebudete k tomu potřebovat datovou schránku, elektronicky uznávaný podpis ani identitu občana!

Cizinci potřebují pro prodloužený termín přidělené české rodné číslo. Slovenští občané narození před 1.1.1993 mají v ČR platné rodné číslo.

Faktura k proplacení za naše služby Vám bude připojena do přílohy s Vaším daňovým přiznáním.

 

ZPRACOVÁNÍ DAŇOVÉ EVIDENCE - SKUTEČNÉ VÝDAJE OSVČ

ZÁKLADNÍ SAZBA

599,- Kč / ročně

zaúčtování 50. dokladů

od 51. dokladu

14,- Kč / doklad

sleva u elektronických dokladů

30 % / elektronický doklad

poradenství, ostatní práce

399,- Kč / hod