M-účetnictví

M-účetnictví

DAŇOVÁ PŘIZNÁNÍ - ceník

ONLINE zpracování pro celou ČR

cena za přiznání k dani z příjmů fyzických osob – příjem ze zaměstnání

499,- Kč

cena za přiznání k dani z příjmů fyzických osob – příjem ze zaměstnání a z pronájmu

599,- Kč

cena za přiznání k dani z příjmů pro OSVČ, včetně přehledů pro zdr.poj. a správu soc. zab. – příjem z OSVČ a ostatní příjmy

999,- Kč

cena za přiznání k dani z příjmů fyzických osob – příjmy ze zahraničí a složitější případy

 od 1.499,- Kč / dle náročnosti

cena za přiznání k dani silniční do 3 vozidel

299,- Kč 

cena za přiznání k dani z nemovitosti

 od 699,- Kč / dle náročnosti

Daňová přiznání k dani z příjmů právnických osob, včetně příloh, jsou součástí našich ceníků zde:

Co si pro zpracování daňového přiznání k dani z příjmů FO připravit?

Vyzkoušejte náš daňový dotazník!

Do 3 pracovních dnů máte
daňové přiznání připraveno!

Nemusíte nikam chodit!
Postačí nám zaslat podklady na e-mail!

Zpracování daňového přiznání s Vámi zvládneme připravit z pohodlí ONLINE. Nemusíte kvůli daňového přiznání nikam chodit a ztrácet čas zbytečným cestováním! Jakmile budete mít podklady pro daňové přiznání přípraveny, jednoduše nám je zašlete v jednom e-mailu na adresu info@m-ucetnictví.cz

Příprava daňového přiznání může být složitá. Často se stává, že se na něco jednoduše zapomene. Připravili jsme si proto pro Vás jednoduchý daňový dotazník, kde si můžete veškeré potřebné podklady projít. Dotazník je k dispozici zde!

Nejpozději do 3 pracovních dnů bude Vaše daňové přiznání připraveno, pokud budou předány veškeré potřebné podklady. Pokud Vám bude ve Vašich podkladech něco chybět, tak se čas potřebný pro zpracování daňového přiznání může prodloužit.

V roce 2024 je termín pro podání papírového daňového přiznání k dani z příjmů fyzických osob nejpozději do 2. dubna 2024. My Vám dokážeme podat daňové přiznání ONLINE, tento termín se Vám prodlouží a přiznání bude možné podat v řádném termínu až do 2. května 2024. Nebudete k tomu potřebovat datovou schránku, elektronicky uznávaný podpis ani identitu občana!

Cizinci potřebují pro prodloužený termín přidělené české rodné číslo. Slovenští občané narození před 1.1.1993 mají v ČR platné rodné číslo.

Faktura k proplacení s odpovídající cenou dle aktuálního ceníku za zpracování daňového přiznání Vám bude připojena do přílohy s Vaším daňovým přiznáním. Aktuální ceník daňových přiznání je uveden výše.

 

Postačí Vám pouze KOPIE dokumentů! Přiznání Vám nahrajeme přímo na portál finančního úřadu! Originály vůbec nepotřebujete!